RYOR a jeho přírodní kosmetika

18. července 2012 v 11:59

Společnost RYOR byla založena v roce 1991 jako zařízení vyrábějící přípravky pro profesionální použití v kosmetických salonech. Netrvalo dlouho a na přání zákazníka začal RYOR dodávat své výrobky také na maloobchodní trh.Dynamický rozvoj firmy a nárůst sortimentu a s tím související rozvoj výroby přispěly k výraznému rozšíření a v roce 1996 byl již v Kyšicích u Unhoště v okrese Kladno vystavěn moderní výrobní areál, který po otevření v roce 1997 značku RYOR reprezentuje. Téměř 3000 m2 plochy splňuje vysoké nároky kladené na kosmetickou výrobu a zajišťuje pohodlné profesionální zázemí firmy.V současné době se zde vyrábí 63 výrobků pro profesionální použití, 98 výrobků pro maloobchod a nadstavbová luxusní řada RYOR Luxury Care, která má 18 výrobků.Všechny vyráběné přípravky RYOR jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích, které jsou významnou součástí firmy.

Aktivní, účinné látky jsou připravovány na bázi bylinných a rostlinných extraktů a v součinnosti s moderními kosmetologickými trendy jsou cíleně zaměřeny na řešení problémů pleti, ošetření a modelaci těla. Vývojoví pracovníci firmy používají k realizaci kosmetických přípravků aktivní látky, suroviny a parfémové kompozice od renomovaných firem z celého světa.V kosmetických přípravcích RYOR nejsou použity ingredience pocházející ze zabitých zvířat a extrakty z ohrožených druhů rostlin. Kosmetika RYOR není a nikdy v minulosti nebyla testována na zvířatech.

Prohlédněte si naší nabídku:


V našem obchodě naleznete širokou nabídku přírodní kosmetiky a bio kosmetiky oblíbených výrobců. Vyzkoušejte přírodní kosmetiku Ryor, čistě přírodní oleje Saloos nebo bio kosmetiku Nobilis Tilia. Nabídku doplňuje např. kosmetika Topvet, ověřené značky kosmetiky Lavera a Weleda nebo kosmetika z mrtvého moře Ahava. Jako doplněk u nás můžete vybírat potravinové doplňky Vitarmonyl, doplňky stravy Topvet nebo dnes tolik oblíbenou řasu Chlorellači Mladý ječmen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama