Konopná kosmetika Cannaderm

18. července 2012 v 12:01
Produkty značky Cannaderm jsou vyráběny v podmínkách farmaceutické výroby a dle norem platných pro výrobu kosmetiky a doplňků stravy. Výrobce má stanovena vlastní přísná pravidla nejen pro výrobu, ale i pro vývoj a složení receptur a také pro každou surovinu, která je k výrobě použita.

Pod značkou Cannaderm je k dispozici více než 70 výrobků - široká nabídka zcela odpovídá moderním trendům kosmetické péče, protože zahrnuje šetrné mycí produkty, přípravky denní péče o pokožku i speciální produkty pro účinné řešení konkrétních kožních problémů. Např. Cannaderm konopný olej v BIO kvalitě je doporučován odborníky na výživu dětí a dospělých a je vhodný pro vegany i vegetariány.


Hlavní ingrediencí Cannadermu je za studena lisovaný konopný olej, který se získává ze schválených odrůd technického konopí (konopí seté). Olej z konopných semínek se zas tudena lisuje a skladuje se v ochranné atmosféře tak, aby jeho bioaktivita zůstala zachována co nejdéle.


Konopný olej patří mezi nejcennější rostlinné oleje a je považován zaléčivý. Obsahuje totiž vysoké zastoupení nenasycených mastných kyselin, cenné minerály, vitamín, fytosteroly a chlorofil a má vzájemné a prokázané pozitivní účinky na lidské zdraví. Důležité je zejména zastoupení omega 3 a omega 6 mastných kyselin, které jsou v konopí zastoupeny v poměru ideálním pro lidský organismus.

Prohlédněte si nabídku:V našem obchodě naleznete širokou nabídku přírodní kosmetiky a bio kosmetiky oblíbených výrobců. Vyzkoušejte přírodní kosmetiku Ryor, čistě přírodní oleje Saloos nebo bio kosmetiku Nobilis Tilia. Nabídku doplňuje např. kosmetika Topvet, ověřené značky kosmetiky Lavera a Weleda nebo kosmetika z mrtvého moře Ahava. Jako doplněk u nás můžete vybírat potravinové doplňky Vitarmonyl, doplňky stravy Topvet nebo dnes tolik oblíbenou řasu Chlorellači Mladý ječmen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama