Červenec 2012

Konopná kosmetika Cannaderm

18. července 2012 v 12:01
Produkty značky Cannaderm jsou vyráběny v podmínkách farmaceutické výroby a dle norem platných pro výrobu kosmetiky a doplňků stravy. Výrobce má stanovena vlastní přísná pravidla nejen pro výrobu, ale i pro vývoj a složení receptur a také pro každou surovinu, která je k výrobě použita.

Pod značkou Cannaderm je k dispozici více než 70 výrobků - široká nabídka zcela odpovídá moderním trendům kosmetické péče, protože zahrnuje šetrné mycí produkty, přípravky denní péče o pokožku i speciální produkty pro účinné řešení konkrétních kožních problémů. Např. Cannaderm konopný olej v BIO kvalitě je doporučován odborníky na výživu dětí a dospělých a je vhodný pro vegany i vegetariány.


Hlavní ingrediencí Cannadermu je za studena lisovaný konopný olej, který se získává ze schválených odrůd technického konopí (konopí seté). Olej z konopných semínek se zas tudena lisuje a skladuje se v ochranné atmosféře tak, aby jeho bioaktivita zůstala zachována co nejdéle.


Konopný olej patří mezi nejcennější rostlinné oleje a je považován zaléčivý. Obsahuje totiž vysoké zastoupení nenasycených mastných kyselin, cenné minerály, vitamín, fytosteroly a chlorofil a má vzájemné a prokázané pozitivní účinky na lidské zdraví. Důležité je zejména zastoupení omega 3 a omega 6 mastných kyselin, které jsou v konopí zastoupeny v poměru ideálním pro lidský organismus.

Prohlédněte si nabídku:V našem obchodě naleznete širokou nabídku přírodní kosmetiky a bio kosmetiky oblíbených výrobců. Vyzkoušejte přírodní kosmetiku Ryor, čistě přírodní oleje Saloos nebo bio kosmetiku Nobilis Tilia. Nabídku doplňuje např. kosmetika Topvet, ověřené značky kosmetiky Lavera a Weleda nebo kosmetika z mrtvého moře Ahava. Jako doplněk u nás můžete vybírat potravinové doplňky Vitarmonyl, doplňky stravy Topvet nebo dnes tolik oblíbenou řasu Chlorellači Mladý ječmen.

RYOR a jeho přírodní kosmetika

18. července 2012 v 11:59

Společnost RYOR byla založena v roce 1991 jako zařízení vyrábějící přípravky pro profesionální použití v kosmetických salonech. Netrvalo dlouho a na přání zákazníka začal RYOR dodávat své výrobky také na maloobchodní trh.Dynamický rozvoj firmy a nárůst sortimentu a s tím související rozvoj výroby přispěly k výraznému rozšíření a v roce 1996 byl již v Kyšicích u Unhoště v okrese Kladno vystavěn moderní výrobní areál, který po otevření v roce 1997 značku RYOR reprezentuje. Téměř 3000 m2 plochy splňuje vysoké nároky kladené na kosmetickou výrobu a zajišťuje pohodlné profesionální zázemí firmy.V současné době se zde vyrábí 63 výrobků pro profesionální použití, 98 výrobků pro maloobchod a nadstavbová luxusní řada RYOR Luxury Care, která má 18 výrobků.Všechny vyráběné přípravky RYOR jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích, které jsou významnou součástí firmy.

Aktivní, účinné látky jsou připravovány na bázi bylinných a rostlinných extraktů a v součinnosti s moderními kosmetologickými trendy jsou cíleně zaměřeny na řešení problémů pleti, ošetření a modelaci těla. Vývojoví pracovníci firmy používají k realizaci kosmetických přípravků aktivní látky, suroviny a parfémové kompozice od renomovaných firem z celého světa.V kosmetických přípravcích RYOR nejsou použity ingredience pocházející ze zabitých zvířat a extrakty z ohrožených druhů rostlin. Kosmetika RYOR není a nikdy v minulosti nebyla testována na zvířatech.

Prohlédněte si naší nabídku:


V našem obchodě naleznete širokou nabídku přírodní kosmetiky a bio kosmetiky oblíbených výrobců. Vyzkoušejte přírodní kosmetiku Ryor, čistě přírodní oleje Saloos nebo bio kosmetiku Nobilis Tilia. Nabídku doplňuje např. kosmetika Topvet, ověřené značky kosmetiky Lavera a Weleda nebo kosmetika z mrtvého moře Ahava. Jako doplněk u nás můžete vybírat potravinové doplňky Vitarmonyl, doplňky stravy Topvet nebo dnes tolik oblíbenou řasu Chlorellači Mladý ječmen.

Znáte Chlorellu?

18. července 2012 v 11:51
Chlorella - kompletní zdroj živin
• posiluje imunitní systém tím, že stimuluje tělo - organismus k tvorbě interferonu
• zvyšuje úroveň prospěšné mikroflóry v trávicím traktu
• podporuje lepší trávení
• podporuje léčbu vředů a koliky
• snižuje cholesterol v séru, což napomáhá k ochraně proti srdečním chorobám
• účinně detoxikuje organismus, pomáhá tak schopnosti organismu bojovat proti rakovině všech lidských orgánů
• stimuluje růst a obnovu tkání
• Chlorella je bohatá na hořčík, který je potřebný pro mentální zdraví, omezuje astmatické záchvaty. Žádná buňka v těle není schopná fungovat bez hořčíku.
• Chlorella upravuje metabolismus cukru tak, že udržuje jeho hladinu na konstantní úrovni.
Chlorella
Její název je odvozen od latinského zelený a malý. Pro svůj vysoký obsah chlorofylu, který je nejvyšší ze všech známých rostlin, má Chlorella sytě smaragdově zelenou barvu.
Jde o jednobuněčnou sladkovodní řasu. V příznivých podmínkách se silným slunečním zářením v neznečištěném prostředí se množí až neuvěřitelnou rychlostí, 4x za 20-24 hodin. Obsahuje všech 8 aminokyselin potřebných pro život, vitamíny, minerály, chlorofyl, mastné kyseliny, specifický Chlorella růstový faktor (dále jen CGF) a vlákninu. Proto má dokonalou výživnou hodnotu. Chlorella působí na lidský organismus bez nežádoucích vedlejších účinků.
Chlorella obsahuje více než 20 vitamínů a důležitých minerálů. 50-60% chlorelly sušiny tvoří protein. Je výborným zdrojem betakarotenu, chlorofylu. Obsahuje více vitamínu B12 než hovězí játra a proto by měla být doplňkem vegetariánské stravy, která tento vitamin často neobsahuje v dostatečném množství. Přirozeně vyvážené složení Chlorelly působí na organizmus jednak doplněním důležitých látek, regulací přirozených pochodů a čistícím účinkem. Pravidelným užíváním dochází ke stavu, kdy si tělo nepotřebuje dříve deficitní složku opatřovat nadměrným příjmem jinak nehodnotné potravy.
Tablety Chlorella obsahují celou řasu, pouze s narušenými buněčnými stěnami. Kalorická hodnota tablety je zanedbatelná. 15 tablet, což je doporučená denní dávka, má jen 12 kalorií! Látky v Chlorelle jsou v přirozené podobě a tím jsou lépe přijatelné a efektivněji než látky syntetické nebo i kombinované s přírodními složkami. Chlorella je výborným doplňkem pro sportovce a těžce pracující. Obsahuje nukleové kyseliny, které jsou v těle zodpovědné za tvorbu a správný cyklus buněk. Nukleové kyseliny v Chlorelle regulují tvorbu enzymů, proteinů a energie. Při pravidelné konzumaci ustávají i problémy s artritidou, ztrátou paměti a depresemi.
Co se týče minerálů a vitamínů, žádná potravina není schopna dodat všechny potřebné látky. Chlorella ano. Chlorella není lék, ale potravinový doplněk. Svým působením na organismus však může odstranit některé příčiny chorob a tím přispět k uzdravení.
V Japonsku se zájem o Chlorellu soustředil z důvodu její detoxikačních vlastností - schopnosti neutralizovat nebo odsunout, odbourat jedovaté látky z těla. Její vláknina zlepšuje trávení a podporuje růst prospěšných aerobních bakterií v trávicím traktu, je významným neutralizačním prostředkem - vyrovnává pH těla. Výzkumné programy prokázaly, že pravidelná konzumace Chlorelly pomáhá ochránit organismus před srdečními chorobami, snižuje krevní tlak a odbourává nadbytečný cholesterol. Žádná jiná rostlina na Zemi není pro člověka prospěšnější než Chlorella. Je to dokonalá potrava, které se nic nevyrovná.
Příklad vysokého obsahu některých životně důležitých složek lidské potravy
v Chlorella vůči jiným potravinám, známým také vysokým podílem těchto látek