Březen 2012

Ubytování Krkonoše

22. března 2012 v 16:52 | Novakosmetika
Ubytování Krkonoše
Ubytování Krkonoše Vám přináší bohatou nabídku ubytovacích zařízení, které je situováno nejenom v klidném prostředí Krkonoš, ale i v blízkosti center městské metropole. Objevíte zde rozmanité tříhvězdičkové hotely, které mají hotelovou restauraci, vlastní parkoviště, tenisový kurt, půjčovnu lyží i kol, krytý bazén, saunu. Některé z nich disponují wellness centrem, solnou jeskyní, prostorným hřištěm pro děti, jiné zase luxusní posilovnou, vířivkou, masážemi, golfovou či tenisovou plochou. Skoro většina hotelů má k dispozici nádherné cvičné louky, sjezdové a běžecké tratě, na kterých se vyřádí jak zkušenější lyžař, tak i úplný začátečník. Krom toho je zde pro zpestření nachystána nejnovější atrakce zvaná snowtubing, kterou ocení nejenom děti, ale i dospělí. Dané hotely Vám mohou nabídnout jak pokoje ve standardním a komfortním provedení, tak i rodinné apartmány s moderním vybavením. V letních měsících se tu dá příjemně posedět v překrásné udržované zahradě, jež nabízí mimořádný výhled na báječnou scenérii a přírodní krásy Krkonoš.
Mezi nabídkou ubytování Krkonoše naleznete čtyřhvězdičkové hotely a penziony, které jsou ideální jak pro letní pěší turistiku, tak i pro zimní běžecké túry s různou obtížností. V těchto komplexech si můžete zajít na odpolední kávu do nejatraktivnější kavárny nebo si vychutnat výtečný oběd v některé gurmánské restauraci. Eventuálně pořídit si něco na sebe ve znamenitém značkovém obchůdku.
Máte-li rádi přepych, komfort a jistou eleganci, pak se můžete ubytovat v pětihvězdičkovém hotelu, který se může pochlubit designérskými skvosty. Zde na Vás čeká rodinné, romantické, odpočinkové a relaxační vyžití.
Dáváte-li přednost levnějšímu ubytování, pak využijte skvělé nabídky ubytování Krkonoše. Kde zde najdete dvouhvězdičkové penziony, rodinné hotely, ubytovny, autokempy, horské boudy a chaty za nejvýhodnější ceny.

Ubytování Jeseníky

22. března 2012 v 16:50 | Novakosmetika
Ubytování Jeseníky
Uvažujete, že pojedete na prodloužený víkend do Jeseníků? Popřípadě plánujete jarní dovolenou, kterou chcete strávit na tomto překrásném místě? Neboť Jeseníky patří mezi nejnavštěvovanější místa, která nabízejí rozsáhlý program volnočasových aktivit. V létě se tu provozuje cykloturistika, jachting, jízda na motokáře, vyjížďka na koních, sportovní rybolov. Nechybí tu ani paintballové, minigolfové a tenisové hřiště, sportovní a relaxační centra s pestrou nabídkou služeb, jako je finská sauna, solárium, fitness, vířivý bazén, turecká koupel. Výjimkou nejsou ani rozmanité masáže, tělocvična, kosmetické služby. Zatímco v zimě si můžete zajít do krytého bazénu anebo navštívit moderní bowlingovou dráhu. Patříte mezi milovníky zimních sportů, pak si zde určitě vyberete tu nejvhodnější odpočinkovou aktivitu, jako je lyžování, snowboarding, běžkaření, sáňkování či bobování. S portálem ubytování Jeseníky se dozvíte o připravované široké škále společenských a kulturních akcí, díky kterým si můžete plnými doušky užívat neotřelou zábavu.
Než však odjedete na báječnou dovolenku, měli byste si s dostatečným předstihem zamluvit kvalitní a přijatelné ubytování. S výběrem vhodného ubytování Vám dozajista pomůže ubytování Jeseníky. Zde najdete campingy a veřejné tábořiště, turistické hotely, penziony s jednou hvězdou, dvouhvězdičkové penziony, čtyřhvězdičkové hotely s kompletními službami a servisem, tříhvězdičkové hotely, penziony, chaty nebo horské hotýlky.
Například s ubytování Jeseníky seženete skvělé penziony s poklidnou rodinou atmosférou, které nabízí fantastické vyžití zejména pro rodiny s dětmi. Ubytovat se však můžete v apartmánech v klidné oblasti Jeseníků, které mají překrásně vydlážděné parkoviště, originální řešené zahradní ohniště a posezení. Interiér apartmánu je komfortně vybaven.
Podle vašich finančních možností vyzkoušet však můžete luxusnější hotely, které poskytují znamenité podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci. Navíc hotely takového typu disponují stylovými restauracemi, jídelnami, vinárnami, kavárnami a dalšími společenskými místnostmi.

Hledáte ubytování? Najděte si ho na ubytování Jeseníky.

Ubytování Šumava

22. března 2012 v 16:49 | Novakosmetika
Ubytování Šumava
Plánujete dovolenou na Šumavě? Popřípadě byste rádi strávili víkend na tak krásném místě, na kterém si užijete do sytosti nejenom aktivního sportování, ale i jiných zajímavějších adrenalinových aktivit, jako je jízda na motokáře, rafting, offball, tandemový seskok apod. Nechybí zde však ani originální lanové centrum, jež je plné nejrůznějších překážek v podobě vratkých lávek, pevných sítí a přejezdů. Můžete zde pochopitelně zkusit vyhlídkové lety, potápění se zkušeným instruktorem či skákací boty. V zimně zde na Vás čeká perfektní sjezdovky a upravené ski areály, které nabízejí ideální podmínky pro zimní radovánky. Než však na takovou dovolenou pojedete, neváhejte si zajistit kvalitní a přijatelné ubytování.
Na ubytování Šumava se poohlédněte po ideálním hotelu či penzionu za výhodnou cenu. Například s ubytování Šumava máte možnost se ubytovat v nádherném a pohodlném tříhvězdičkovém hotelu zvaném M-penzion, který disponuje moderním vybavením. Nachází se přímo mezi dvěma obcemi: Železnou Rudou a Špičákem. K dispozici jsou zde pro Vás nejenom dvou, tří až čtyř lůžkové pokoje, nýbrž také skvěle řešený rekreační domek s dvěma komfortními ložnicemi, elegantní koupelnou, exkluzivním obývacím pokojem a praktickou kuchyní. V areálu najdete krytý bazén, tenisový kurt, parkoviště a provádí se zde na objednávku thajské masáže.
Nebo můžete využít rodinný objekt v Horské Kvildě, který stojí v těsné blízkosti pozoruhodných turistických, cykloturistických a běžkařských tras. Má vlastní parkoviště, lyžárnu, kolárnu, pohodlné pokoje se sociálním zařízením a bohatým příslušenstvím. Je situován v naprosto krásném a poklidném prostředí.
Nabídka ubytování Šumava Vám nabízí také dvouhvězdičkové a tříhvězdičkové penziony, jako je penzion U Rendlů Železná Ruda, Hochwald Horní Planá, areál U Horejšů-Zadov, Švehlikova chata.

Ubytování Šumava naleznete zaručeně na Snadnéuybtování.cz