Prosinec 2010

Maminkám nablízku - Pečujete správně o svou pleť? (uveřejněno na Oblázek.cz)

14. prosince 2010 v 16:59 | Novakosmetika.cz
Zimní období, které je tolik náročné na naše tělo a pleť, si vybírá svou daň v podobě vysoušení pokožky, růžolících tváří nebo popraskaných rtů. A jelikož toto počasí se neprojevuje pouze na nás, ale také na našich dětech, snažíme se dělat všechno pro to, abychom ty naše malé puclíky udržovali namazané, voňavé, chráněné před mrazem a zimou.
- Hydratační krém s retinolem 50 ml
Hydratační krém s retinolem 50 ml
Ale co my? Zbývá nějaký čas také nám? Správně ošetřené batole nebo malé dítě přeci vypadá lépe s hezkou a pěstěnou maminkou. Patříte mezi ty, které pečují o svou pleť?

Jak pečovat správně o svou pleť?

- základem je krém, mastnější, hustější, a kvůli sluníčku i s UV filtrem. Jeho používání ve dne naši pleť chrání a v noci ji naopak vyživuje, dodává jí potřebné látky tak, aby ráno byla opět připravená.

- v zimním období byste dále neměly používat nešetrné čistící vody s alkoholem, které jsou naopak vhodné v létě, kdy je pleť teplem mastnější. Také byste měly dávat pozor na kontakt obličeje s horkou vodou, protože přílišná změna teplot pleti v zimním období nesvědčí. Využijte tedy např. odličovací mléko, nejlépe s obsahem přírodních účinných složek.

- blahodárný účinek na vaši pleť může mít i pleťová maska s následnou masáží obličeje nebo dekoltu. Její aplikace je velmi snadná, a účinek vysoký. Pokud po celém dni dopřejete pleti nebo dekoltu balzám v podobě pleťové masky, máte skvělý předpoklad pro dlouhotrvající a zdravý vzhled.
- Hydratační krém Hydro-revital 50 ml
Hydratační krém Hydro-revital 50 ml
Na trhu je celá spousta výrobků s milióny účinných látek a opravdu není lehké si vybrat správně. Vyzkoušejte například novinku na českém trhu, kterou je kosmetická značka Leydi-Bait. Pochází z divokého Španělska, má za sebou více jak třicetiletou historii a nabízí širokou škálu výrobků od pleťové a tělové kosmetiky nebo kosmetiky dekorační, až po výrobky pro domácí SPA použití.
V začínajících mrazech se osvědčily např. vyživující krémy značky Leydi-Bait s obsahem bohatých výživných látek, jako jsou retinol, včelí mateří kašička nebo kaviár . Mají příjemnou texturu, dobře se roztírají a jemně voní. Dodávají pružnost, zvyšují její obranyschopnost a podporují krevní mikrooběh. Jsou vyrobeny výhradně z přírodních látek a povrch pokožky tedy nijak nepoškozují a nedráždí.
- Hydratační krém s mateří kašičkou 50 ml
Hydratační krém s mateří kašičkou 50 ml
Výrobce doporučuje využití bez jakéhokoliv omezení, pro všechny typy pleti, od suché po mastnou nebo citlivou. Za nabízenou cenu a vysokou kvalitu budete jistě více než spokojené.
Krémy lze zakoupit prostřednictvím internetového obchodu www.novakosmetika.cz, který ve spolupráci s Oblázkem uspořádal fotosoutěž Podzimní radovánky.

Z eshopu www.novakosmetika.cz si můžete vedle krémů Leydi-Bait odnést také výrobky značky Biolane vyrábějící kosmetiku bez parabenu pro batolata a malé děti, jejichž pokožka je citlivá na hodnotu pH.